0

Alicija light grey

kůže s krokodýlím reliéfem
5 990 Kč
3 493 Kč

Odstíny
Alicija croco fuxia
O produktu

Kabelka Alicija Croco byla vyrobena z prvotřídní italské kůže s krokodýlím reliéfem a jemným leskem. Je doplněna o široký odnímatelný popruh, který nabízí nové možnosti nošení kabelky a také větší variabilitu stylingu. Kovová lišta se zlatým zamykáním plní funkci estetickou i funkční. Alicija je uvnitř rozdělena na dvě části praktickou kapsou na zip. Kvalitní zlaté komponenty a odnímatelný kožený štítek s logem značky a případným monogramem, doplňují jednoduchý design celé kabelky.


Kompaktní velikost, precizní zpracování a nadčasový design z Aliciji dělají kabelku vhodnou ke každé příležitosti. 

Popis
  • Materiál: kůže Croco Balo s krokodýlím reliéfem
  • Velikost výrobku: 29.5*14*8.5 cm
  • Kapsy: 1x kapsa uprostřed na zip
  • Zapínání: kovová lišta se zlatým zamykáním
  • Odnímatelný popruh: 160 cm.
  • Detail: zlaté komponenty
Personalizace

Každá kabelka může být doplněna o personalizaci dle přání zákaznice. Součástí kabelky je štítek s logem, na kterém může být majitelce vytlačen monogram, aby byl její oblíbený doplněk personalizován. 

Podobné
Alicija croco fuxia
Alicija croco fuxia
kůže s krokodýlím reliéfem
5 990 Kč
2 990 Kč

Filosofie značky

We are sustainable: chceme neustále přicházet s inovacemi a zároveň předcházet tvorbě nepotřebných kousků - proto je každá naše kolekce dostupná pouze v limitovaném množství. Díky tomu také vlastní konkrétní model pouze několik lidí a výrobek tak zůstává jedinečný.

We are timeless: zrušení sezónnosti. Nechceme už definovat naše kolekce přívlastkem “jarní” nebo “podzimní” - nadčasovost barev a tvarů zaručuje naprostou variabilitu napříč ročními obdobími i příležitostmi.

Proč právě my
Navrženo v Česku
Vyrobeno v Itálii
Jedinečnost a osobní přístup
Nadčasovost barev a tvarů
Personalizace výrobků

Na každý z našich výrobků si můžete nechat vyrazit svůj monogram. Cena jednoho znaku je 99,-. Jestliže si přejete ražbu znamení zvěrokruhu či emoji (srdce, hvězdička,...) zvolte č. 1 a v poznámce v košíku specifikujte své požadavky. Obrázek je pouze ilustrační a nemusí odpovídat realitě.

Vyberte si velikost
Vyberte si barvu
x

Alicija light grey

5 990 Kč 3 493 Kč