Jazyk
Měna
0
Karolína Werner
Karolína Werner

Na našem blogu vás vezmeme do zákulisí značky Loro Oro, seznámíme vás ale i se zajímavými a úspěšnými ženami české scény. Jako první představujeme Karolínu Wernerovou!

Pokud jste v poslední době viděli nějaký cool český projekt, pravděpodobně se na něm podílela i ona. Karolína Wernerová, rodačka z Hradce Králové, je žena mnoha tváří. Po svém příchodu do Prahy pomáhala s rozjezdem značky Odivi, zároveň se věnovala stylingu a příležitostně fungovala i jako make-up artistka. Za několik let se od stylingu vypracovala až do role produkční. Potřebujete zrealizovat focení? Natočit reklamu nebo udělat celodenní event? Zavolejte Káje! Vše zařídí, vymyslí kreativní zpracování celého projektu, najde vhodné lidi, make-up vám případně udělá také a při problému s modelkami vám takhle zrzavá kráska postojí i před kamerou.

“Moje aktuální pracovní náplň je hodně různorodá. Neumím říkat ne, vím, že zařídím vše, co je potřeba i když mě to občas stojí nervy,”říká Karolína o své práci. Elle, Nespresso, Max Mara, Odivi - to je jen stručný výčet klientů, pro které Karolína v poslední době pracovala.

“Mám to štěstí, že opravdu dělám, co mě baví, v oboru, který mě baví. Běžně ani nerozlišuji pracovní a osobní život. Jedno se mi prolíná do druhého, naštěstí jsem si v tom našla svůj systém, takže mi tento způsob života nepřekáží, naopak mi vyhovuje,”říká Karolína, když se bavíme o jejím volném čase.

Karolína Werner
Karolína Werner

V jednom týdnu může být na promenádě v Karlových Varech a další už šplhá na Zugspitze. To přesně totiž udělala loni - nejvyšší horu Německa slezla loňské léto, ve Varech zase pokrývala filmový festival pro Elle.“Teď v karanténě jsem zjistila, že pohyb opravdu potřebuju, abych se cítila dobře. Miluju žít v kontrastech a potřebuji neustále nové podněty. I proto mě baví, že jsem jeden den byznysmenka v saku a druhý jedu v teplákách spát pod širým nebem. A asi i proto tolik zbožňuju módu.” Kontrasty - to je slovo, které Karolínu přesně vystihuje.

Stejně jako její život je i různorodý Karolíny vkus. Sama říká, že nemá pouze jeden, ale hned několik stylů. “Někdy mám náladu být sexy a někdy mám chuť na bílou košili a jeansy.”  Já osobně Karolínu pasuji do role mecenášky lokálních módních tvůrců. Loro Oro, LaFormela, Odivi, Ivana Mentlová - tyhle české značky rozhodně najdete v jejím šatníku. “Lokální tvorbu vždycky ráda podpořím. Ráda spolupracuji na projektech, které mi dávají smysl a u kterých se mi líbí jejich způsob komunikace.” 

Kdyby si měla vybrat jeden kousek, bylo by to černé sako. Její nejoblíbenější materiál jsou kůže a denim. “Dříve jsem materiálům nevěnovala tolik pozornosti, ale postupně jsem k tomu došla. Kožená kabelky a boty jsou naprostý základ. Jedna kožená kabelka mi vydrží několik let, dříve jsem pořizovala každý rok novou, to už mi vůbec nedává smysl,”dodává, když se bavíme o udržitelnosti a o tom, jakým způsobem konzumuje módu.

Karolína nosí naši černou Aliciju. “Miluju černou klasiku, minimalistický vzhled a kvalitu. A to absolutně vystihuje tuhle kabelku,” dodává Karolína. Vy se můžete už nyní podívat na náš web, v jakých kombinacích ji nosí. Celý lookbook najdete na www.lorooro.cz/lookbook-karolinawer

autor: Adela Šponerová

photo: Ivan Kašša

Proč právě my
Navrženo v Česku
Tradičně vyrobeno v Itálii
Jedinečnost a osobní přístup
Nadčasovost barev a tvarů