0

Gisella cream

kůže s krokodýlím reliéfem
5 460 Kč
2 990 Kč

Odstíny
Gisella dusty rose
O produktu

Kabelka Gisella Croco je vyrobena z prvotřídní italské kůže s krokodýlím reliéfem a jemným leskem. Malé tenké uši doplňuje široký popruh, díky kterému je možné kabelku stylingovat do několika variací. Uvnitř kabelky je na jedné straně umístěna praktická kapsička na drobné nezbytnosti. Klasický tvar a jednoduchý design je ozvláštněn výraznými zlatými komponenty a odnímatelným koženým štítek s vyraženým logem značky a případným monogramem. 

Kabelka Gisella Croco je vhodná ke každé příležitosti, záleží jen na vás, čím její tradiční design doplníte.

Popis
  • Materiál: kůže Croco Balo s krokodýlím reliéfem
  • Velikost výrobku: 22*15.5*9 cm
  • Kapsy: 1x na zip
  • Zapínání: kovová lišta se zlatým zamykáním
  • Odnímatelný popruh:  široký 160 cm. 1125 cm.
  • Detail: zlaté komponenty
Personalizace

Každá kabelka může být doplněna o personalizaci dle přání zákaznice. Součástí kabelky je štítek s logem, na kterém může být majitelce vytlačen monogram, aby byl její oblíbený doplněk personalizován. 

Podobné
Gisella cream
Gisella cream
kůže s krokodýlím reliéfem
5 460 Kč
2 990 Kč
Gisella dusty rose
Gisella dusty rose
kůže s krokodýlím reliéfem
5 460 Kč
2 590 Kč

Filosofie značky

We are sustainable: chceme neustále přicházet s inovacemi a zároveň předcházet tvorbě nepotřebných kousků - proto je každá naše kolekce dostupná pouze v limitovaném množství. Díky tomu také vlastní konkrétní model pouze několik lidí a výrobek tak zůstává jedinečný.

We are timeless: zrušení sezónnosti. Nechceme už definovat naše kolekce přívlastkem “jarní” nebo “podzimní” - nadčasovost barev a tvarů zaručuje naprostou variabilitu napříč ročními obdobími i příležitostmi.

Proč právě my
Navrženo v Česku
Vyrobeno v Itálii
Jedinečnost a osobní přístup
Nadčasovost barev a tvarů
Personalizace výrobků

Na každý z našich výrobků si můžete nechat vyrazit svůj monogram. Cena jednoho znaku je 99,-. Jestliže si přejete ražbu znamení zvěrokruhu či emoji (srdce, hvězdička,...) zvolte č. 1 a v poznámce v košíku specifikujte své požadavky. Obrázek je pouze ilustrační a nemusí odpovídat realitě.

Vyberte si velikost
Vyberte si barvu
x

Gisella cream

5 460 Kč 2 990 Kč