Jazyk
Měna
0

Good friday

Síla vašeho nákupu.

Pomáhám, protože mužů. Pomáhám, protože nemůžu jinak.

Díky vám, kteří jste si nás vybrali ať už pro sebe, nebo jako vánoční dárek pro své blízké. Díky projektům jako je GOOD FRIDAY a především THE STRENGTH OF US jsem o to víc schopná pomoci dětem o něco víc. Dělat hezké Vánoce a nebýt tady pouze pro sebe, ale pro všechny. Sdílet lásku a porozumění. Sama jsem ztratila otce. Vím jaké to je být sama. Nacházíme se ve velmi těžké situaci, ale já můžu pomoct. Já pomůžu. Díky, že mužů pomáhat! Díky, že jste si zvolili cestu, která někomu udělá radost.

Pomáhám, protože mužů. Pomáhám, protože nemůžu jinak. Mezi první organizace projektu se řadí SOS dětské vesničky https://www.sos-vesnicky.cz/

Nechceme být pouze součástí módního průmyslu, ale také nést myšlenky, poslání a vytvářet společnost, která v sobě nese pokoru a sílu pomáhat druhým. Jako další se náš projekt THE STRENGTH OF US zaměří na pomoct dětem bez rodiny.

Alina

zakladatelka Loro Oro


Good friday.

Proč právě “good” friday? Nechceme být pouze součástí módního průmyslu, ale také nést myšlenky, poslání a vytvářet společnost, která v sobě nese pokoru a sílu pomáhat druhým. Jako další se náš projekt THE STRENGTH OF US zaměří na pomoct dětem bez rodiny.

S kódem GF20 získáte 20% slevu na veškeré naše produkty. 


Předprodej

Proč právě předprodej? Předprodej slouží především k tomu, abychom předešli zbytečné produkci a zaplňování skladů. Cílený nákup tak předchází plýtvání materiálů.

Proč právě my
Navrženo v Česku
Tradičně vyrobeno v Itálii
Jedinečnost a osobní přístup
Nadčasovost barev a tvarů