LETNÍ VÝPRODEJ. Modely z minulé kolekce až se 60% slevou
0
Zpět

Edice 0

K prvnímu červnovému dni přichází Loro Oro s něčím novým. S něčím, co vznikalo v hlavách našeho ženského týmu, na pozadí překotných událostí posledních měsíců.   

Edice 0. Symbolizuje nový začátek, nový koncept a směřování celé značky. 

Hlavními objekty Edice 0 ale není nic nového. Kabelky, které právě představujeme, jsou naopak něčím ryze klasické. Aliciju a Gisellu představujeme sice začátkem letních měsíců, obě kabelky jsou ale mnohem více, než sezónní záležitost. Naše značka se nulovou edicí chce odpoutat od sezónnosti. Kabelka na zimu? Kabelka na léto? A co takhle raději kabelka Loro Oro na celý život? 

Jádro edice 0 tvoří dva klasické tvary. Chceme vám ukázat, že klasika se nerovná nudě! Tyto tvary byly prověřovány ženami po desítky let, jejich dlouhověkost byste na jejich vzhledu vůbec nepoznali. Naopak.  V Loro Oro jsme při tvorbě nových modelů vycházeli z těchto tradičních konstrukcí, celý design jsme ale upravili podle požadavků dnešní doby.   

Čím více minimalističtí jsem byli při výběrech tvarů, tím méně na uzdě jsme se drželi při výběru odstínů. Obě kabelky jsou k dostání v několika příjemných barvách. Primárním záměrem přitom nebylo ladit paletu Edice 0 s barvami léta. Doufáme, že si mezi dostupnými barvami vybere každý tu svou – a to v jakémkoliv ročním období. 

Našim hlavním cílem je vyrábět kabelky pro život. Kabelky, které s Vámi zůstanou na věky a se kterými budete chtít i vy už navždy prezentovat. Kvalita, preciznost a estetická hodnota jsou pro nás klíčovými prvky. Věříme, že právě v těchto dvou modelech se nám podařilo spojit krásu i praktičnost do harmonického celku.