Complimentary monogramming: Monogram máte od nás jako dárek zcela zdarma

Back
vyprodáno

Mini Gisella beige croco

kůže Croco effect s krokodýlím reliéfem

2 990 Kč

Personalizace:

Gisella mini je naší nejprodávanější kabelkou. Vznikla ve spolupráci s návrhářkou Vandou Jandou. Kabelky z kolaborace jsou pojmenovány po Vandině babičkách, které pro ni byly vždy velkou módní inspirací. Je vyrobená ze 100% italské kůže Croco effect s krokodýlím reliéfem. Součástí balení je nastavitelný široký kožený popruh, díky kterému můžete kabelku nosit na rameni nebo jako crossbody. I přes svou velikost pojme všechny důležité věci - klíče, karty, rtěnku, iphone.

  • Materiál: kůže Croco effect s krokodýlím reliéfem
  • Velikost výrobku: 13.5*9*4 cm
  • Kapsy: 1x kapsa na zip
  • Odnímatelný popruh: 1x 125 cm max.
  • Detail: kovové doplňky zlaté barvy

Na kabelce je štítek, na kterém může být majitelce vytlačen monogram, aby byl její oblíbený doplněk personalizován. Štítek je součástí kabelky pouze když objednavate monogram.

Personalizace výrobků
Využijte možnosti personalizovat vybraný produkt a pořídit si tak jedinečný kousek, které budete mít jen vy!
ZADEJTE SVÉ INICIÁLY
Na každý z našich výrobků si můžete nechat vyrazit svůj monogram. Tři písmena máte od nás jako dárek zcela zdarma. Cena ražby od 4 znaků: 500,- Kč.
Vyberte si barvu
Pro ražení používáme fólie: zlatou, stříbrnou, červenou.

Podobně

x

Mini Gisella beige croco

2 990 Kč

Hlavní inspirací kolekce jsou klasická 60. léta siluetou přenesená do aktuálnější podoby. Do vzhledu opravdové ženy nového milénia Vanda Janda a Loro Oro přidávají kultovní střihy a materiály minulého století, ale zároveň nezapomínají na soudobou ženskou hravost, šik a svůdnost.