0
O Loro Oro
O Loro Oro

LORO ORO

Loro Oro je česká značka vyrábějící v Itálii, která se zaměřuje na kožené kabelky a doplňky. Vznikla v Praze roku 2017 - na počátku byla láska ke kvalitní kůži, nadčasovým konstrukcím a okouzlení precizním řemeslnictvím.

Hlavním cílem značky je nabídnout kvalitní, funkční a také dostupné kožené výrobky, které budou zdobit šatník naší zákaznice po mnoho let. Proto Loro Oro nabízí především kabelky tradičních tvarů a neutrálních barev, které nepodléhají sezónním trendům.

Předpokladem značky je nabídka té nejvyšší kvality. I kvůli tomu je část výroby přesunuta do Itálie, kde se kůži dostává té nejlepší péče díky stovky let sbíranému know-how řemeslníků i dostupnosti nejnovějších technologií. Chod firmy řídí Alina Janovskaja se svým týmem z České republiky.

“Věříme, že spojením všech těchto prvků, vznikají nesmrtelné výrobky.”

O NÁZVU

Loro Oro znamená italsky “jejich zlato”. Zvukomalebné spojení slov odkazuje k zemi, která je vyhlášená svou kůží a ve které jsou produkty značky zhotovovány. “Pro Itálii je kůže takovým jejich zlatem, komoditou, na které postavily své jméno významné italské značky - městem módy se nestanete jen tak,” říká zakladatelka značky. Druhý rozměr názvu poukazuje na fakt, že značka se zaměřuje na možnost osobní personalizace - každý výrobek Loro Oro může být ozdoben zlatým písmem s vašimi iniciály.

“Kabelka nebo jiný doplněk by se měl stát osobním zlatem majitelky. V Loro Oro si velice zakládáme na osobním přístupu k našim zákazníkům, rychlá komunikace, dodání a servis jsou pro nás na prvním místě - i proto by našim zázanicím mělo připadat, že dostávají více, než kabelku. Možná totiž dostávají právě zlato,” říká zakladatelka Alina.

O Loro Oro
O Loro Oro

FILOSOFIE ZNAČKY

V Loro Oro chceme neustále přicházet s inovacemi a zároveň předcházet tvorbě nepotřebných kousků - proto je každá naše kolekce dostupná pouze v limitovaném množství. Díky tomu také vlastní konkrétní model pouze několik lidí a výrobek tak zůstává jedinečný. 

S Edicí 0 jsme se také přihlásili, tak jako mnoho světových značek, k zrušení sezónnosti. Nové kolekce už proto nechceme definovat přívlastkem “jarní” nebo “podzimní” - nadčasovost barev a tvarů zaručuje naprostou variabilitu napříč ročními obdobími i příležitostmi. “Děláme kabelky pro život, nechceme už definovat, jestli se jedná o jarní, letní nebo podzimní kolekci,” dodává Alina k nové edici, která začíná symbolickou nulou.

V neposlední řadě je pro značku také důležitá rychlá a transparentní komunikace s klienty. Chceme vždy informovat, odkud výrobek pochází a jaká cesta vede k jeho vzniku. I proto jsme založili blog Loro Oro na kterém se můžete dozvědět o fungování značky více. V případě jakýchkoliv dotazů jsme také neustále k dispozici na e-mailu hello@lorooro.cz

Proč právě my
Navrženo v Česku
Vyrobeno v Itálii
Jedinečnost a osobní přístup
Nadčasovost barev a tvarů