Ražba monogramu od 99 Kč
0
O Loro Oro
O Loro Oro

LORO ORO

Loro Oro je česká značka vyrábějící v Itálii, která se zaměřuje na kožené výrobky té nejvyšší kvality. Vznikla v Praze roku 2017 - na počátku byla láska ke kvalitní kůži, nadčasovým konstrukcím a okouzlení precizním řemeslnictvím.   

Hlavním cílem značky je nabídnou vysoce kvalitní, funkční a také dostupné kožené výrobky, které vydrží po celý život. Proto Loro Oro nabízí především kabelky tradičních tvarů a neutrálních barev, které nepodléhají sezónním trendům. 

Předpokladem značky je nabídka té nejvyšší kvality. I kvůli tomu je část výroby přesunuta do Itálie, kde se kůži dostává té nejlepší péče díky stovky let sbíranému know-how řemeslníků i dostupnosti nejnovějších technologií. Chod firmy řídí Alina Janovskaja se svým týmem z České republiky. 

“Věříme, že spojením všech těchto prvků, vznikají nesmrtelné výrobky.”

O ZAKLADATELÍCH

Zakladatelka Loro Oro - Alina Janovskaja, začala sbírat potřebné zkušenosti během studií v italském Miláně. Studium oboru fashion business ji pomohlo při zakládání značky, inspirace městem zase formovala její estetické cítění. S kůží se učila pracovat po dobu svých studií, veletrhy kůže byly jejími častými zastávkami, na kterých hledala a stále hledá to pravé pro Loro Oro. Po návratu do Čech pokračovala se svým přítelem v práci v oboru - oba se několik let věnovali koženým výrobkům v jiné značce. Mezitím se v jejich hlavě rodil nápad na založení značky vlastní - odvahu sbírali několik let, touha tvořit něco vlastního nakonec zvítězila, a tak se v roce 2017 do projektu pustili společně. 

O Loro Oro
O Loro Oro

O NÁZVU

 Loro Oro znamená italsky “jejich zlato”. Zvukomalebné spojení slov odkazuje k zemi, která je vyhlášená svou kůží a ve které jsou produkty značky zhotovovány. “Pro Itálii je kůže takovým jejich zlatem, komoditou, na které postavily své jméno významné italské značky - městem módy se nestanete jen tak,” říká zakladatelka značky. Druhý rozměr názvu poukazuje na fakt, že značka se zaměřuje na možnost osobní personalizace - každý výrobek Loro Oro může být ozdoben zlatým písmem s vašimi iniciály. 

“Kabelka nebo jiný doplněk by se měl stát osobním zlatem majitelky. V Loro Oro si velice zakládáme na osobním přístupu k našim zákazníkům, rychlá komunikace, dodání a  servis jsou pro nás na prvním místě - i proto by našim zázanicím mělo připadat, že dostávají více, než kabelku. Možná totiž dostávají právě zlato,” říká zakladatelka Alina.

FILOSOFIE ZNAČKY

V Loro Oro chceme neustále přicházet s inovacemi a zároveň předcházet tvorbě nepotřebných kousků - proto je každá naše kolekce dostupná pouze v limitovaném množství. Díky tomu také vlastní konkrétní model pouze několik lidí a výrobek tak zůstává jedinečný. 

S Edicí 0 jsme se také přihlásili, tak jako mnoho světových značek, k zrušení sezónnosti. Nové kolekce už proto nechceme definovat přívlastkem “jarní” nebo “podzimní” - nadčasovost barev a tvarů zaručuje naprostou variabilitu napříč ročními obdobími i příležitostmi. “Děláme kabelky pro život, nechceme už definovat, jestli se jedná o jarní, letní nebo podzimní kolekci,” dodává Alina k nové edici, která začíná symbolickou nulou.   

V neposlední řadě je pro značku také důležitá rychlá a transparentní komunikace s klienty. Chceme vždy informovat, odkud výrobek pochází a jaká cesta vede k jeho vzniku. I proto jsme založili blog Loro Oro na kterém se můžete dozvědět o fungování značky více. V případě jakýchkoliv dotazů jsme také neustále k dispozici na e-mailu hello@lorooro.cz    

_______________________________ 

“Cílem značky je nabídnout ženám vysoce kvalitní, funkční a dostupné kožené výrobky, které budou zdobit šatník naší zákaznice po mnoho let. Zaměřujeme se na klasické tvary, které jsou nesmrtelné a přežijí rychle se střídající trendy.”

Exkluzivní servis
Personalizace
Ruční malba
Doprava do 24 h
Dárkové balení