Využijte promo kód lorooro10 a získejte slevu 10 % na Váš první nákup!
UKONČÍ SE
Jazyk
Měna
0
STRENGTH OF US
STRENGTH OF US

Síla, sebevědomí a pokora, se kterou se pohybuje ve městě. Město je plné inspirace.. Genius loci který v nás probouzí smysly a oživuje existencionální význam naší bytosti.

Bohužel ne všichni se sílou a sebevědomím po městě kráčí tak, jak by si opravdu zasloužili. Je to generace, která je v dnešní společnosti poněkud opomíjena. Tímto bychom chtěli poděkovat všem seniorům za všechno, co pro nás v tomto světě vytvořili a pomoct jim zůstat samozřejmou, sebevědomou a respektovanou součástí naší společnosti.

STRENGTH OF US
STRENGTH OF US

Nechceme být pouze součástí módního průmyslu, ale také nést myšlenky, poslání a vytvářet společnost, která v sobě nese pokoru a sílu pomáhat druhým. V našem projektu jsme si vybrali několik inspirativních a vlivných žen a tímto vám představujeme první ženu tohoto projektu Alex Sedláčkovou.

Celý měsíc říjen proto s kódem ALEX bude věnováno 10% z vaší objednávky na podporu organizace Elpida o.p.s., která realizuje dlouhodobé projekty na podporu aktivního života seniorů. Provozuje dvě vzdělávací a kulturní centra pro seniory, zajišťuje linku seniorů a mnoho dalších služeb a projektů.

Proč právě my
Navrženo v Česku
Tradičně vyrobeno v Itálii
Jedinečnost a osobní přístup
Nadčasovost barev a tvarů