Vrácení a výměna zboží

VÝMĚNA ZBOŽÍ

V případě potřeby z důsledku nesprávného výběru zboží Vám nepoužité a nepoškozené zboží (v původním obalu) vyměníme rádi za jiný druh.

Zboží prosíme zaslat na naši adresu:

Olgy Havlove 2899/15

130 00 Praha 3

 nejpozději do 14 dnů od obdržení objednávky. Náklady spojené s výměnou zboží (poštovné) nese v plné výši kupující. Balík neposílejte na dobírku. Tato zásilka nebude převzata.

 

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete ho vrátit a my vám vrátíme peníze. 

Zboží musí kupující odeslat doporučeně na adresu:

Olgy Havlove 2899/15

130 00 Praha 3

Vrácené zboží musí být čisté a nesmí jevit známky opotřebení. Zašlete jej v originálním obalu a s kopií dokladu o koupi zboží v našem obchodě. Zásilku odešlete do 14 dnů od převzetí zboží. Dopravu zboží od zákazníka hradí vždy zákazník.

 

Reklamace

Potřebujete zboží reklamovat?  Pokud máte nějaký problém s nákupem, kontaktujte prosím náš tým na adrese hello@lorooro.cz

Reklamované zboží nám pošlete řádně zabalené, aby nedošlo k poškození při přepravě. Balíček neposílejte na dobírku. Taková zásilka nebude převzata.

Záruční lhůta je zákonem stanovena na 24 měsíců, u našeho zboží slouží daňový doklad (faktura) zároveň jako záruční list. Reklamace se nevztahují na závady způsobené nesprávným použitím a opotřebením neodpovídajícím způsobem.

Maximální doba vyřízení reklamace je zákonem stanovena na 30 dní, ale budeme sa snažit vše maximálně urychlit.

Uvědomte si prosím, že: Výrobky s personalizaci jsou vytvořeny specialne pro Vás (na zakázku), proto nelze uvažovat o vracení nebo vyměně zboží.