Ražba monogramu od 99 Kč
0

Vrácení a výměna zboží

  

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Podle zákona má spotřebitel nárok na odstoupení od smlouvy ve 14-ti denní lhůtě od jeho doručení. Ve lhůtě 14 dnů od doručení zboží nám oznamte svoje rozhodnutí odstoupit od smlouvy. Nejvhodnější možností je kontaktovat nás na e-mailu: hello@lorooro.cz  Vrácené zboží musí být v původním obalu, bavlněném vaku, tak, jak ho zákazník obdržel. Zboží s jakýmikoli znaky používání, či bez původního obalu bohužel nemůže být akceptováno a bude Vám zasláno zpět bez nároku na vrácení peněz. Pokud se rozhodnete vrátit zboží bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů, máte nárok na vrácení peněžní částky za zakoupené zboží včetně dopravného. Spotřebitel však musí uhradit poštovné spojené s náklady na vrácení zboží. Vrácení platby bude provedeno do 14 pracovních dnů od převzetí zásilky stejným způsobem, jakým byla platba provedena.

Zboží musí kupující odeslat doporučeně na adresu:

Novovysočanská 2509/3c

190 00 Praha 9

 Uvědomte si prosím, že výrobky s personalizaci jsou vytvořeny speciálně pro Vás (na zakázku), proto nelze uvažovat o vracení nebo vyměně zboží.


REKLAMACE

V Loro Oro se snažíme o výrobu věcí té nejvyšší kvality. Pokud ale s vaším výrobkem nastanou v průběhu 24 měsíců od nákupu nějaké komplikace, máte právo výrobek reklamovat. V tomto případě vás poprosíme o zaslání e-mailu na hello@lorooro.cz, kde popište chyby a vady na konkrétním výrobku, v ideálním případě doplňte fotografiemi. Poté se s vámi spojí Reklamační asistent ze Zásilkovny, který vám sdělí potřebné informace o následném postupu. Na balíček poté nalepíte štítek Zásilkovny, který vám přijde na e-mail a odnesete jej na libovolnou pobočku Zásilkovny. Seznam všech najdete na http://www.zasilkovna.cz/pobocky 

Poté se s vámi spojíme e-mailem a společně se pokusíme najít to nejlepší řešení a kompenzaci přímo pro vás.  Balíček neposílejte dobírkou, nebude převzat. Maximální doba na vyřízení objednávky je 30 dní, budeme se ale snažit vše vyřešit co nejrychleji. V případě, že nebudeme moci dodržet tuto lhůtu, spojíme se s Vámi a domluvíme kdy bude věc hotová.

Reklamace se nevztahují na závady způsobené nesprávným použitím a opotřebením nevhodnou péčí.   

Uvědomte si prosím, že výrobky s personalizaci jsou vytvořeny speciálně pro Vás (na zakázku), proto nelze uvažovat o vracení nebo vyměně zboží.


VÝMĚNA ZBOŽÍ

V případě, že se vám obdržené zboží nebude zamlouvat, máte právo během 14 dnů od doručení zažádat o výměnu za jiný kus. Nepoužitý a nepoškozený výrobek v původním obalu odešlete na adresu 

Novovysočanská 2509/3c

190 00 Praha 9

Rozdíl v ceně původního a nově vybraného výrobku bude buď doplacen, nebo vrácen na váš účet. Náklady spojené s výměnou zboží (poštovné) nese v plné výši kupující. Balík neposílejte na dobírku. Tato zásilka nebude převzata.

Upozorňujeme, že výrobky s personalizaci jsou vytvořeny speciálně pro vás (na zakázku) a proto nelze uvažovat o vracení nebo vyměně zboží.


Exkluzivní servis
Personalizace
Ruční malba
Doprava do 24 h
Dárkové balení