Extra sale víkend na vybrané modely
UKONČÍ SE
Jazyk
Měna
0

Vrácení a výměna zboží

  

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Podle zákona má spotřebitel nárok na odstoupení od smlouvy ve 14-ti denní lhůtě od jeho doručení. Ve lhůtě 14 dnů od doručení zboží nám oznamte svoje rozhodnutí odstoupit od smlouvy. Nejvhodnější možností je kontaktovat nás na e-mailu: hello@lorooro.cz  Vrácené zboží musí být v původním obalu, bavlněném vaku, tak, jak ho zákazník obdržel. Zboží s jakýmikoli znaky používání, či bez původního obalu bohužel nemůže být akceptováno a bude Vám zasláno zpět bez nároku na vrácení peněz. Pokud se rozhodnete vrátit zboží bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů, máte nárok na vrácení peněžní částky za zakoupené zboží včetně dopravného. Spotřebitel však musí uhradit poštovné spojené s náklady na vrácení zboží. Vrácení platby bude provedeno do 14 pracovních dnů od převzetí zásilky stejným způsobem, jakým byla platba provedena.

Zboží musí kupující odeslat doporučeně na adresu:

Olgy Havlove 2509/33

130 00 Praha 3

 

REKLAMACE

V Loro Oro se snažíme o výrobu věcí té nejvyšší kvality. Pokud ale s vaším výrobkem nastanou v průběhu 24 měsíců od nákupu nějaké komplikace, máte právo výrobek reklamovat.

Postup při reklamaci: 

  • informujte nás o reklamaci e-mailem,  kde popište chyby a vady na konkrétním výrobku, v ideálním případě doplňte fotografiemi.
  • reklamované zboží zašlete doporučenou zásilkou na adresu Olgy Havlove 2503/33, Praha 3
  • k reklamovanému zboží přiložte kopii dokladu o nabytí reklamovaného zboží v našem on-line obchodě – fakturu, která také slouží jako záruční list a přiložte vyplněný formulář pro reklamaci, který Vám obratem zašleme

Vaše reklamace bude provedena v souladu se zákonem. Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší společností. V případě delších reklamací Vás budeme neprodleně informovat o stavu reklamace. O vyřízení reklamace budete informováni e-mailem.

Balíček neposílejte dobírkou, nebude převzat. 

Reklamace se nevztahují na závady způsobené nesprávným použitím a opotřebením nevhodnou péčí.   

Uvědomte si prosím, že výrobky s personalizaci jsou vytvořeny speciálně pro Vás (na zakázku), z tohoto důvodu nelze uplatnit běžné ustanovení o odstoupení od smlouvy při koupi zboží na internetu.


VÝMĚNA ZBOŽÍ

V případě, že se vám obdržené zboží nebude zamlouvat, máte právo během 14 dnů od doručení zažádat o výměnu za jiný kus. Nepoužitý a nepoškozený výrobek v původním obalu odešlete na adresu 

Olgy Havlove 2509/33

130 00 Praha 3

Rozdíl v ceně původního a nově vybraného výrobku bude buď doplacen, nebo vrácen na váš účet. Náklady spojené s výměnou zboží (poštovné) nese v plné výši kupující. Balík neposílejte na dobírku. Tato zásilka nebude převzata.

Upozorňujeme, že výrobky s personalizaci jsou vytvořeny speciálně pro vás (na zakázku) a proto nelze uvažovat o vracení nebo vyměně zboží.


Proč právě my
Navrženo v Česku
Tradičně vyrobeno v Itálii
Jedinečnost a osobní přístup
Nadčasovost barev a tvarů